Abone Ol

Kampanyalarımız, sadece dergi ve kitap seti biçiminde değil, aylık ve yıllık kitap aboneliği şeklinde de yapılmaktadır. Yıllık aboneliklerin konsepti yılda bir kez değiştirilecek, aylık kitap aboneliği ve Duvar Dergisi abonelikleri ise, güncellenecektir.

Yıllık Kitap AbonelikleriEdebi Şeyler, ortalama olarak ayda en az dört kitap yayımlayacaktır. Aynı zamanda Siyasi Şeyler dizimiz ise, Ocak 2018 itibariyle faaliyete geçecektir. Yıllık kitap abonelikleri; Edebi ŞeylerSiyasi Şeyler ve Duvar Dergisi’nin yıllık aboneliğini kapsamaktadır.

Aylık Kitap Abonelikleri ise, yayın takvimindeki dilediğiniz bir ay içinde (Misal, Ekim 2017) yayımlanmış kitapların set halinde tarafınıza gönderilmesini kapsamaktadır.

Duvar Dergisi Aboneliği ise, yıllık olarak yapılmaktadır.

Ayrıca; dilediğiniz kitabı aşağıda belirtilen Garanti Bankası hesabımıza etiket fiyatı üzerinden yüzde 35 indirimle alabilirsiniz.

*Fiyatlar, KDV dahil bedeller içermektedir.

*Yıllık veya aylık abonelik ücretleri aşağıda belirtilmiştir.

Kitap ve Dergi Abonelikleri Kampanyası

*Yıllık Kitap Aboneliği

Edebi ŞeylerSiyasi Şeyler dizisi kitapları yanı sıra; bir yıllık Duvar Dergisi aboneliğini kapsayan yıllık abonelik, 350 TL’dir.

Kargo ve PTT gönderimi (isteğe bağlı) yıllık abonelik ücretine dahildir.

** Aylık Kitap Aboneliği 45 TL’dir.

Kargo ve PTT gönderimi (isteğe bağlı) aylık abonelik ücretine dahildir.

*** Duvar Dergisi Aboneliği yıllık 100 TL’dir.

Sadece dergi aboneliği geçerliyse, sadece posta yoluyla okurlarla buluşturulacaktır.

Abonelik yapmak isteyenler, edebiseyler@gmail.com’a mail atarak, istedikleri abone türüne göre karşılık gelen tutarı Garanti Bankası hesabımıza havale yapmak isteyenler, (368) şube koduyla 6294460 nolu hesaba yapabilirler. EFT yapmak isteyenler için ise, IBAN numaramız TR65 0006 2000 3680 0006 2946 60 dır.

Pin It on Pinterest